Nevben

Derin Anı Süreci DMP Mezunlari
Istanbul

Mobile Phone: +05309568040

Web: https://www.holisticsanitas.com.tr/

İnstagram: holisticsanitas_official

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Lisans eğitimini bitiren, İnşaat Mühendisliği Geoteknik Bölümü Yüksek Lisans eğitimi devam eden Naz Nevben İlter; mühendislik eğitiminin yanı sıra psikoloji, enerji sistemleri, koçluk ve kişisel gelişim alanlarında birçok eğitim almıştır.

Kariyerine 1995 yılında Yapı Kredi Bankası’nda başlayıp ardından Demirbank, HSBC ve TEB‘de Bireysel Bankacılık işkolunda devam eden Naz Nevben İlter; 2010 yılında Gestalt temel uygulayıcı eğitimi ile psikoloji ve kişisel gelişim eğitimleri almaya başlamıştır.  CTI’da Koçluk eğitimini alarak ICF onaylı koçluk kariyerine adım atmıştır. İnsana odaklı düşünmek ve gelişmek için yurtiçi ve yurtdışı birçok eğitmenden kişisel gelişim ve enerji eğitimleri almıştır.

Kurumsal iş yaşamı devam ederken aldığı eğitimleri gönüllü olarak sunmuş, ardından 2015 yılında kendi markası Holistic Sanitas’ı kurmuştur. Holistic Sanitas, ismi gibi danışanlarına bütünsel şifa vermeyi hedefleyen bir marka olmayı seçmiştir. Holistic Sanitas’ta danışanlara koçluk, mentorluk, aile dizimi, derin anı süreci regresyonu uygulaması, vedik astroloji, imza hücresi şifası, reiki ve kristallerle şifa alanlarında uygulayıcı desteği verilmektedir.

Danışanlara koçluk ve mentorluk ile sağlanan psikolojik destek ve yaşam yolu arkadaşlığı, aile dizimi, derin anı süreci regresyonu uygulaması ile oluşan sorunları aile köklerinde ve geçmiş yaşamından itibaren saptamaya yönelik destek olurken çeşitli enerji yöntemleri ile oluşan travmaların temizlenmesi ve blokajların kaldırılmaya çalışması hedeflenmiştir.

Bir kız ve bir erkek çocuğu annesi olan Naz Nevben yaşam yolunda daima öğrenmeye ve gelişmeye çalışmaktadır.