S. Semra Emek

Derin Anı Süreci DMP Mezunlari

Semra Emek

E posta: janusahya@gmail.com

İletişim: +90 532 2506679

İzmir

İnstagram: Janu_Sahya        Facebook: JanuSahya

İlk, orta, lise ve üniversite master ve yüksek lisans eğitimimi İzmir’de tamamladı. Mimarlık ve Felsefe bölümünden mezun oldu. Mezuniyet sonrası başladığı profesyonel iş hayatı mimarlık alanında halen devam etmektedir.

2001 yılında hayatı sorgulamaya başladığı bir dönemde farklı bir yolculuğun içinde farklı tür bilgi kaynakları karşılaştı. Reiki Master ve Seichim Master eğitimleri ile başlayan bu yolculukta Kadim Bilgelik Kabala,  Sistemik Konstelasyon, Regresyon ve Astroloji ile tanıştı. Bütünleyici çalışmalarla ilgili birçok konferans, atölye, uygulamalı eğitim çalışmalarına katıldı. 2016-2021 yıllarında ruhsal konularla ilgili olarak Seda Bağcan Kadim Bilgelik ve Kabala Eğitimi;  2016-2018 yıllarında Max Dautskardt ve Alemka Dautskardt ile Aile Dizimleri ve Sistemik Dizimler Uygulayıcılık Eğitimi; 2018-2019 yıllarında Juanita Puddifort ile DMP Regresyon – Derin Anı Süreci uygulayıcılık eğitimlerini tamamladı. Ayrıca 2019 yılında Juanita Puddifort’tan Uzmanlık Modülününden biri olan Ruhlar, Yeminler, Beddualar, Ant(laşma)lar, Lanetler, Büyü ve Aç Ruhlarla Çalışmak modülünü de aldı. İş ve Organizasyon Dizimleri ile ilgili Cecilio Fernandez Regojo’nun eğitimlerine katıldı. 2019-2021 yılında Oğuzhan Ceyhan Karma ve Spirütüel Astroloji ekolünde Karma ve Spirütüel Astroloji ve Valhalla Gizemleri Eğitimleri ile Mine Örs’ün Hermetik Astroloji ve Klasik Astroloji eğitimlerine katıldı.

Halen Regresyon Uygulayıcısı olarak şimdiki ve geçmiş yaşamlar regresyon seans uygulayıcılığı yanında Janu Sahya Eğitim & Danışmanlık bünyesinde Sistemik Konstelaston Kolaylaştırıcısı, Astrodrama Kolaylaştırıcısı ve Astrolog olarak eğitim vermekte ve danışmanlık yapmaktadır.